هتل ها

در حال حاضر مجموعه هتل‌های سرمایه‌گذاری دومان شامل دو هتل در تهران و کیش می‌شود که سعی دارد محل اقامتی امن و آرام را با امکانات رفاهی و تفریحی کامل در اختیار مسافران ایرانی و خارجی قرار دهد. طبق برنامه‌ریزی‌های آینده شرکت سرمایه‌گذاری دومان، ۱۰ هتل دیگر، تا یک سال آینده، با هدف ایجاد رضایت بیشتر برای مسافران و رونق بیشتر صنعت گردشگری به مجموعه هتل‌های این این شرکت اضافه خواهد شد.

هتل بلور تهران

سرمایه‌گذاری دومان با بازسازی و تغییر مدیریت هتل بلور تهران، واقع در خیابان کریمخان، فعالیت خود را در صنعت گردشگری و هتل‌داری آغاز کرد. بازسازی نمای بیرونی، تغییر دکوراسیون داخلی، بهبود سرویس و افزایش تنوع امکانات هتل از جمله تغییراتی است که در روند بازسازی هتل در نظر گرفته شده‌اند. گروه سرمایه‌گذاری دومان با توجه به موقعیت خوب این هتل در تهران و دسترسی راحت آن به مرکز شهر، قصد دارد این مجموعه را به یکی از بهترین مراکز اقامتی شهر تبدیل کند، تا با رعایت استانداردهای جهانی در شیوه مدیریت و ایجاد امکانات رفاهی خاص، در آینده‌ای نزدیک، یکی از انتخاب‌های اول گردشگران در تهران باشد.

هتل ستاره کیش

هتل ستاره کیش از تازه‌ترین زیرمجموعه‌های سرمایه‌گذاری دومان، بعد از دوره‌ای بازسازی، با مدیریت جدید و با بهبود کیفیت ارائه خدمات، پذیرای مسافران جزیره کیش است. یکی از مزیت‌های هتل ستاره که روبه‌روی هتل داریوش قرار دارد، موقعیت جغرافیایی خوب آن و نزدیکی‌اش به مراکز خرید بزرگ کیش است. هتل ستاره تنها هتل موجود در کیش است که واحدهای اقامتی آن به صورت سوئیت‌های مجزا، نزدیک نوار ساحلی قرار دارند و مجاورت با ساحل و دریا از شاخصه‌های بارز این هتل است. هتل ستاره با ارائه خدمات رفاهی کامل، امکانات تفریحی متنوع و هزینه‌های مناسب، می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های اقامتی مسافران جزیره کیش باشد.